Budapest > 13. oldal > Oktatás - wyw.hu

Talált weboldalak ebben a kategóriában: Budapest > 13. oldal > 234 weboldal. Kategória leírása:
Szponzorált linkek
Munkavédelmi tanfolyam
http://www.munkavedelmitanfolyam.hu/

Jelentkezzen munkavédelmi tanfolyamra! Szerezzen OKJ-s végzettséget! Legyen munkavédelmi előadó! Nem csak cégeknek, magánszemélyeknek is. Növelje a biztonságot munkahelyén munkavédelmi képzés igénylésével! Ha elvégzi OKJ-s tanfolyamunkat, ön is megtarthatja cége számára a munkavédelmi tanfolyamot.

Munkavédelmi tanfolyam
Megfizethet,vidám angol nyelvtanfolyam
http://www.euroenglish.hu

Cégünk évek óta foglalkozik az angol nyelv tanításával. Mindez játékos, könnyed tevékenységgé válik, és rengeteg sikerélményhez juttatja a diákokat. Ez egy szórakoztató tevékenység, felszabadult tanulási folyamat. A nyelvoktatási piacot figyelemmel kísérjük, ezért próbálunk igazodni az egyéni igényekhez és mindenki számára megfizethető tanfolyamot biztosítani. Tanáraink komoly szakmai gyakorlattal rendelkeznek, e-mellett fiatalok, dinamikusak, segítőkészek és nem utolsó sorban jó humorérzékkel vannak megáldva. Olcsó, megfizethető, hatékony, vidám angol nyelvtanfolyamot keresel? Gyere és tanulj nyelviskolai körülmények között az Euro English padjaiban!

Megfizethet,vidám angol nyelvtanfolyam
Munkavédelmi képzés
http://www.munkavedelmikepzes.hu/

Munkavédelmi képzés, munkavédelmi tanfolyam nálunk! Jelentkezzen hozzánk, szerezzen nálunk végzettséget. Ha Önnek van cége, és elvégzi nálunk az OKJ-s munkavédelmi képzést, akár Ön is megtarthatja az oktatást saját cége számára. Tegye le az OKJ-s vizsgát nálunk, legyen munkavédelmi előadó!

Munkavédelmi képzés
Csajszi autósiskola
http://csajsziautosiskola.hu

Az első NŐI autósiskola kizárólag NŐI oktatókkal! Mi jó hangulatban, alapos szaktudás mellett sokéves tapasztalattal rendelkezve, személyiségedre odafigyelve oktatunk. Célunk, hogy nyugodt környezetben, képességeidnek megfelelően, a legkevesebb idő alatt szerezz jogosítványt. Nálunk nincsenek szakállas-szarvasos pulóveres fickók, akiktől égnek áll a hajad! Csak és kizárólag NŐKBŐL álló oktató gárdánk van! Gondoltunk a kismamákra, anyukákra is! Sok anyukának gondot okoz, hogy azért nem tud járni vezetni, mert gyermekét nincs kire bízni. Mi megoldjuk ezt: amíg vezetsz, vigyázunk a gyermekedre (egyéni megállapodás szerint).

Csajszi autósiskola
Granada Spanyol Nyelviskola
http://granadanyelviskola.hu/

A Granada Spanyol Nyelviskola 2012-ben nyílt meg Budapest szívében, a Mammuttal szemben, a Spanyol Portál nyelviskolájaként. Csak spanyol nyelvoktatással foglalkozunk, magyar és spanyol anyanyelvű tanárok egyaránt tanítanak iskolánkban. Barátságos légkörű, kis létszámú, 4-8 fős csoportokban folyik az oktatás. Folyamatosan indulnak standard, 30 órás tanfolyamaink kezdő szinttől, illetve speciális kurzusaink is (kommunikációfejlesztő, szókincsbővítő tanfolyamok). A nyelvtanítás mellett nagy hangsúlyt fektetünk a spanyol és latin-amerikai kultúra bemutatására, megszerettetésére is. Ezt a célt szolgálják a Spanyol Klub spanyol anyanyelvűek által vezetett különböző nyelvgyakorló, kulturális programjai is: előadások, kötetlen beszélgetések, játékok (pl. spanyol Activity), kocsmaórák (itt szlenget lehet tanulni). A Spanyol Klubtagság tanulóinknak ajándékba jár! Iskolánkban lehetőség van ingyenes szintfelmérésre is.

Granada Spanyol Nyelviskola
Felnőtt úszásoktatás
http://www.uszasoktatasbudapest.com

Manapság szinte elengedhetetlen az úszás ismerete, megszokottak pl. a vízparti vakációk, ahol ez a tudás életmentő lehet. Ugyanakkor a rendszeres, vízben végzett mozgásnak, amellett, hogy minden izomcsoportot megmozgat, számos egyéb pozitív egészségügyi hozadéka van. Példának okáért ilyen az ízületi és gerincproblémák enyhítése vagy az asztmatikus tünetek mérséklése. Úszni bármely korban meg lehet tanulni, ebben segít Garádi András úszásoktató. A 10-15 fős turnusokban zajló úszásoktatás felnőtteknek és gyerekeknek Budapesten történik, tömegközlekedéssel is könnyen elérhető tanuszodában. A foglalkozás korosztályonként eltérő jellegű, kisiskolások esetén játékosabbak, az idősebbek számára "sűrűbbek" a tanórák. Az oktató Svájcban mind sportolóként, mind trénerként is dolgozott, az ott elsajátított tanítási módszerével már 10 óra után látványos eredményt érhetünk el!

Felnőtt úszásoktatás
Forex oktatás, Forex zseniktől
http://uforex.hu

Én zseniknek nevezem őket, hiszen látom az eredményeket évekre visszamenőleg. Tanulj olyanoktól, akik valóban eredményeket érnek el a deviza kereskedelemben, akik nem csak oktatnak, hanem előttetek mutatják meg, hogy hogyan adnak-vesznek nagy értékben izzadság nélkül devizákat.

Forex oktatás, Forex zseniktől
Targoncás tanfolyam cégeknek
https://tanfolyamokj.hu/targoncavezeto-okj-s-tanfolyam-budapesten/

Targoncavezető OKJ tanfolyamot keres alkalmazottai számára? Targoncás képzés vizsgával, jogosítvánnyal, egyedülálló feltételekkel: akár külső helyszínen is, az egész országban  kedvező áron,  Budapesten alacsony csoportlétszámmal is  egyéni ütemezésben. További részletekért, árakért és ajánlat kérésért látogasson el oldalunkra.

Targoncás tanfolyam cégeknek
Búváriskola (Budapest)
http://www.titanbuvar.hu

Tanfolyamaink alkalmával segíteni szeretnénk, hogy bárki kipróbálhassa, illetve végigjárhassa a merülésig vezető utat. Megtanítjuk a búvárkodás elméleti és gyakorlati részét a kezdő szinttől a mentőbúvári képzésen át, egészen a mester búvári szintig.

Búváriskola (Budapest)
Kozmetikus képzés szuper áron!
http://www.kalcsu.hu/kozmetikus-kepzesek

Magas színvonalú kozmetikus képzéseink garantálják, hogy a tiéd legyen a környék vezető szépségszalonja. A KALCSU COSMETICS neve garancia a legújabb trendeket követő, piacképes tudásra, ami kézzelfogható versenyelőnyt jelent a számodra. Kozmetikus tanfolyamainkon elsajátíthatod a legújabb kozmetikai eljárásokat, anti-aging-módszereket, sminktetováló-, mezoterápiás, sminkárnyékolási és szálazott szemöldök technikákat. A KALCSU COSMETICS-től olyan tudást kapsz, ami minden tekintetben korszerű, és ami a vendégeidet is elégedetté fogja tenni.

Kozmetikus képzés szuper áron!
Német nyelvtanfolyam Inter-Lingua nyelviskolában
http://www.inter-lingua-nyelviskola.hu/nemet-nyelvtanfolyam/

100 órás normál és intenzív német nyelvtanfolyam Inter-Lingua nyelviskolában, Budapest belvárosában. Minden szintű német nyelvtanfolyam mellé ingyenes 25 órás kommunikációs tréning. Az Inter-Lingua Nyelviskola ingyenes tankönyveket biztosít német nyelvtanfolyam hallgatói számára. Címünk: 1075 Budapest, Károly krt. 3a, magas fsz. kapukód: 22 kulcs 3852 (csak 18 óra után szükséges). E-mail címünk: interlingua.nyelviskola@gmail.com Telefonszámunk: 06 (70) 307-97-89 Recepciónk nyitvatartása: hétfőtől - péntekig: 08:00-20:00 óráig, szombaton 08:00-13:00 óráig

Német nyelvtanfolyam Inter-Lingua nyelviskolában
Orosz nyelvtanfolyam Inter-Lingua nyelviskolában
http://www.inter-lingua-nyelviskola.hu/orosz-nyelvtanfolyam/

100 órás normál és intenzív orosz nyelvtanfolyam Inter-Lingua nyelviskolában, Budapest belvárosában. Minden szintű orosz nyelvtanfolyam mellé ingyenes 25 órás kommunikációs tréning. Az Inter-Lingua Nyelviskola ingyenes tankönyveket biztosít hallgatói számára. Címünk: 1075 Budapest, Károly krt. 3a, magas fsz. kapukód: 22 kulcs 3852 (csak 18 óra után szükséges). E-mail címünk: interlingua.nyelviskola@gmail.com Telefonszámunk: 06 (70) 307-97-89 Recepciónk nyitvatartása: hétfőtől - péntekig: 08:00-20:00 óráig, szombaton 08:00-13:00 óráig

Orosz nyelvtanfolyam Inter-Lingua nyelviskolában
Olasz nyelvtanfolyam Inter-Lingua nyelviskolában
http://www.inter-lingua-nyelviskola.hu/olasz-nyelvtanfolyam/

Normál és intenzív olasz nyelvtanfolyamok minden szinten Inter-Lingua nyelviskolában, Budapest központjában, Astoriánál. A meghirdetett olasztanfolyamok mellé ingyenes nyelvi konzultációk, fogadó órák lehetősége is van. Ingyen olasz tankönyvek, 25 órás szóbeli tréning.

Olasz nyelvtanfolyam Inter-Lingua nyelviskolában
Kriston gerinctorna tanfolyam Budapesten
http://www.gerincgyogyitas.hu/kriston-gerinctorna-tanfolyam/

A Kriston gerinctorna tanfolyamot azoknak ajánljuk, akik otthon szeretnek tornázni. A tanfolyam alatt megtanítjuk a fontosabb mozdulatokat, mozdulatsort. Részletekért kattints a linkre

Kriston gerinctorna tanfolyam Budapesten
Beszédírás, prezentációkészítés
http://www.prezimester.hu/

www.prezimester.hu Beszédírás, kommunikációs tanácsadás, prezentációkészítés. Profi beszédek, prezentációk az üzleti szférában. Hatásos felszólalások az állami szférában. Politikusi beszédírás. Prezentációkészítő tanfolyamok.

Beszédírás, prezentációkészítés
Hirdetések
Oldal leírása
oktatas.wyw.hu: WYW linkek. Kategorizált Linkgyűjtemény Oktatás témakörben. Általános iskolák, egyetemek, főiskolák...
Gyűjteményünkben 637 válogatott oktatás témakörhöz kapcsolódó link közül válszthatsz!
Hirdetések
Közösség
Megosztás a Facebook-on Add a Twitter-hez Google+

Aktív linkek: 637 | Várakozó linkek: 0 | Ajánlott linkek: 0 | Linkre kattintás összesen: 28947